Jednym z pionierskich artykułów cieszących

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i lokalnym, oferującym najwyższej jakości, nowatorskie akcesoria budowlane i meblowe. Dodatkowo firma specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jednorodność konstrukcji detalu. Własnym doświadczeniem oraz zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu położeniach oraz zapewniające perfekcyjną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty internacjonalne, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się progresem technologicznym i wykorzystaniem najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość bazuje na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne używające system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa używane jest przede wszystkim w branży meblowej, w zasadzie w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną i żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak i roznoszenia zarazków gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego typu alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne wykorzystanie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby https://fam-to.pl/pl/9676-2/ proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych codziennie przez istotne ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na stronie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszelkie szczegółowe wiadomości i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią prezentującym szeroką propozycję. Produkt wymieniony powyżej jest godny uwagi jednostek, jakie stawiają na śmiałe rozwiązania, bezpieczeństwo i trwałość.

Komentarze: 1


noavatar.png
Wieczorek 2020-10-12

Notorycznie na frontu czerwca uciekali do nas na latko